Nemohu souhlasit s předchozí recenzí. Paní doktorka je milá a pokud neudělala testy je to z důvodu, že v době jakékoliv alergie (pálení očí) se prostě testy dělat nedají a ani nesmí a všechny ostatní lékařské úkony provedla. Navštěvuji ordinaci paní doktorky už nějaký ten pátek a nebýt…