Firmy
Řazení výsledků: výchozí |
NEJ TAXI Olomouc

 – Naplánovat trasu
Máme 7místná vozidla, která jezdí po městě s 5–6 osobami, také za jednotnou cenu. Taxi služba je složená z profesionálních řidičů, kteří už mají dlouholeté zkušenosti. Naše společnost nedělá žádné cenové rozdíly. Jsme cenově …
(6)
800 262 626


LUX TAXI Ostrava

 – Naplánovat trasu
Přeprava business třídou za běžnou cenu taxi. Na palubě WiFI, balená voda, platby kartou a dobíjení tel. Vozový park BMW, AUDI, Mercedes-Benz, Superb II. Jsme specialisté na letištní transfery a hotelové taxi. Zajišťujeme i svatební …
(3)
723 531 431

Fatmir Selimi

 – Naplánovat trasu
Poskytujeme kvalitní služby týkající se přepravy cestujících nejen v Ústeckém kraji. Pohodlná doprava v klimatizovaném voze, flexibilní a diskrétní přístup. Objednávky možno telefonicky i formou SMS.
(1)
Fatmir Selimi
Nyní nelze poptat

TAXI24

 – Naplánovat trasu
Nabízíme taxi služby v Berounsku a okolí. Naše taxi vozy jsou plně klimatizované a vždy čistě udržované. Jezdíme nonstop.
721 306 306

Taxi Karel Pražák

 – Naplánovat trasu
Provoz taxi služby, drink servis, oslavy, svatby, letištní transfery, pro firmy i na fakturu. Slušné jednání. Pro nesolventnost, poškozování, vykrádání vozidel a epidemie žloutenky se nezajíždí do Předlic, Mojžíře, Trmic.
(1)
602 280 856