Firmy
Řazení výsledků: výchozí |

Vladimír Koutný - INFORS

Vývoj, montáž a servis docházkových i píchacích systémů včetně školního zvonění. Prodej starších docházkových hodin či karet.

BFB ALARM, s.r.o.

Provádíme projektování, montáže, revize a servis zabezpečovacích, požárních, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Instalujeme telefonní ústředny i …

FONS, spol. s r.o.

Nabízíme návrhy technologií a studie, projekci strojní technologie, elektra, MaR, slaboproudu, dodávky přístrojů a zařízení pro měření a regulaci včetně instalace firem …Dignus Services s.r.o.

Dignus je nástroj pro elektronickou evidenci docházky dětí a zaměstnanců do školky, jeslí, nebo dětské skupiny. Je to online informační a docházkový systém pro školky, jesle a …
Dignus Services s.r.o.
Nyní nelze poptat


Institut mikroelektronických aplikací, s.r.o.

Nabídka docházkových, identifikačních, stravovacích a platebních systémů pro různé typy karet. Zabýváme se mobilní a NFC technologií.

Z-WARE s.r.o.

 – Naplánovat trasu
Nabízíme výrobu, prodej a servis docházkových, stravovacích, přístupových i platebních systémů. Dodáváme čipové uzamykání skříněk a hlídání otevřených dveří, ovládání kopírek pomocí řídícího terminálu a karet nebo klíčenek a domovní systémy.
567 586 104