Firmy
Řazení výsledků: výchozí |

ZASTAVÁRNA TRESS

 – Naplánovat trasu
Zástavy a výkup zlatých a stříbrných šperků, LED TV, mobilních telefonů atd. Diskrétní prostředí, vysoké ocenění zástav. Prodlužování se slevou. Prodej zlatých a stříbrných šperků za nízké ceny, zánovní mobily, notebooky, SIM karty, konzole. Přijímáme platební karty.
Platba kartou
Splátky
776 109 348
Zastavárna Pikaso

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Jsme tady aby jsme pomohli lidem kteří potřebují na určitou dobu překlenout finanční problém. U nás je Vaše zástava v bezpečí. Stálým …

E-zastavárna

Prodej/zástavy: zlato, elektronika, nářadí, sportovní vybavení, lednice, pračky, automobily, domy, byty, pozemky a mnoho dalšího za velmi nízký úrok. Prodej repasovaných praček, …

Bazar - Zastavárna EXIT

Zastavujeme a vykupujeme a prodáváme zlato, stříbro, starožitnosti, hodinky, nářadí, telefony, obrazy, kola, tablety. Vykupujeme celé pozůstalosti.

Zastavárna Redon

Naše zastavárna se zaměřuje na zástavu a výkup nemovitostí, automobilů, šperků, elektroniky, notebooků, mobilů, herních konzolí, fotoaparátů a dalších. Vykupujeme a …

Zastavárna ŠaR

Provozování zastavárny. Půjčování peněz. Prodej, výkup a zástava zlata, stříbra, elektroniky, elektrického ručního nářadí, mobilních telefonů, automobilů, motocyklů aj.
Zastavárna ŠaR
Nyní nelze poptat

Zastavárna Melissa Investment Group s.r.o.

Provoz zastavárny s možností zástavy zlata, nemovitostí, automobilů či motorek. Výkup zlata a prodej investičních slitků. Nabídka šperků a zlatých cihliček.

Zastavárna aut

Vozy jsou po dobu zástavy dobře uschovány pod stálou kontrolou. Peníze v hotovosti vyplácíme za osobní i nákladní vozidla, nová i ojetá.

Zastavárna Bazar

Zástavní půjčky, prodej použitého zboží. Výkup a prodej použitého zlata.