Firmy
Řazení výsledků: výchozí |Intop-Servis s.r.o.

 – Naplánovat trasu
Servis, dodávka a montáž systému ústředního vytápění, zdravotechnických instalací, plynoinstalace, solární sestavy, projekce, rekonstrukce koupelny, servis plynových spotřebičů, kotle na biomasu.
603 263 942


Václav Dleštík

 – Naplánovat trasu
Specializuji se na provádění jádrových vrtů stavebními konstrukcemi jako například beton, železobeton, cihlové zdivo smíšené zdivo, kámen a další o průměrech od 18 mm až po 350 mm.
775 229 866

Kristián Dřímal

 – Naplánovat trasu
Instalatérské a topenářské práce. Instalace plynu, realizace a rekonstrukce rozvodů vody a kanalizace, dodávka veškerého materiálu, podlahové vytápění, proplachování (dezinfekce) rozvodů pitné vody a topného systému s použitím přístroje REMS MULTI-PUSH, cenová …
608 914 916

Miroslav Dřímal

 – Naplánovat trasu
Nabídka instalatérských a topenářských prací. Montáž kotlů, rozvody plynu, vody a topení, montáž kanalizace a jiné instalatérské práce. Dodávka veškerých zařizovacích předmětů.
777 177 436

Mnsolar

 – Naplánovat trasu
Prodej a montáž solárních systémů a kolektorů. Topenářství a instalatérství. Registrovaný dodavatel v programu Nová zelená úsporám. Nabídka záručního i pozáručního servisu.
(3)
720 202 514

Vlastimil Horký

 – Naplánovat trasu
Provádíme dodávky, montáž a opravy rozvodů vody, odpadů, plynu a topení, vodoměr, sanitárního zařízení (umyvadla, WC, vany, baterie, sprchové kouty, dřezy), plynových sporáků a ohřívačů, plynových a jiných kotlů, podlahového vytápění a radiátorů.
603 552 364


Jaroslav Daněk

Nabídka instalatérských prací.
Nyní nelze poptat

Rostislav Fryzelka

Nabídka instalatérských prací.

Jan Thun

Provádění instalatérských a topenářských prací. Zajištění revizí.
Nyní nelze poptat