Firmy
Řazení výsledků: výchozí |


STAVBY HORIZONT, s.r.o.

 – Naplánovat trasu
Společnost provádí opravy a výstavbu komunikací z asfaltových směsí, frézování vozovek, pokládku zámkové dlažby. Jedná se o překopy po vytváření nebo opravách inženýrských sítí, příjezdové komunikace k RD, chodníky, nájezdy k …
602 161 754

Jiří Bařtipán

Pokládka přírodní a zámkové dlažby.

ASU praktik, s.r.o.

Provádíme pokládku zámkové dlažby či výstavbu plotů a stavební práce. Zhotovíme terasy, schodové prvky a přístupové komunikace. Dále nabízíme …

W-WORK

Vážený zákazníku, provádím veškeré tapetářské, malířské, podlahářské a dokončovací práce včetně 3D návrhu projektu. Samozřejmostí je také …

MK dlažby s.r.o.

Provádíme zemní práce, strojní a ruční pokládku zámkové dlažby včetně podkladních vrstev, montáž obrub, inženýrské sítě, základy, hrubé stavby.

Zemní práce - Oldřich Veselý

 – Naplánovat trasu
Provádíme zemní a výkopové práce, bourací a demoliční práce, odvoz a přívoz materiálu. Zámková dlažba na klíč (pokládka) a mnoho dalších.
(8)
776 637 874

Milan Smrkovský

 – Naplánovat trasu
Nabízím zemní a stavební práce, demolice, úpravy fasád, pokládku zámkové dlažby, terénní úpravy. Dále zajišťuji odvoz odpadu kontejnerovými vozy.
739 074 515


Petr Volhejn

 – Naplánovat trasu
Provádíme veškeré zednické a obkladačské práce, rekonstrukce koupelen, bytů i bytových jader, kompletní výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a zateplování budov.
(1)
722 545 454Marián Vojtek

 – Naplánovat trasu
Provádíme rekonstrukce bytových i nebytových prostor. Realizujeme dlažby, obklady, malování, štukování, bytová jádra, pokládku plovoucích podlah a jiné práce.
608 217 581