Lesní hřbitov byl založen v roce 1933 na okraji města podle návrhu prof. ČVUT v Praze a rodáka města Písek Dr. Ing. Antonína Ausobského.
Zdá se vám nějaký údaj chybný nebo byste rádi něco doplnili?