logo Firmy.cz

Hodnocení společnosti na Firmy.cz

Kkdev :
24. 09. 2019
Děkuji za výbornou komunikaci. Ochotu vyjít s termínem maximálně vstříc. Skvělá práce zkušeného technika na místě a jeho odborné poradenství taky perfektní.
Lenka Pecková :
08. 08. 2019
Palec nahoru. Svělá komunikace, ochota, rychlost, dobře odvedená práce. Vřele doporučuji. Lenka Pecková
Fajkusovi :
04. 08. 2017
Dnes jsme na uvedené adrese objednali opravu žaluzií - přetržený řetízek. Během 3 hod. se pan Pitour dostavil a opravil nejen řetízek, ale ochotně i mechanizmy na otvírání oken a balkonových dveří. Moc děkujeme. Hodnotíme: rychle, spolehlivě. ochotně a příjemné jednání. Vřele můžeme doporučit! J+ E Fajkusovi.
Aleš Skýpala :
13. 06. 2017
Servis 3x balkonovych dveri + 6x oken proveden panem Pitourem - vse OK, bez problemu, okna konecne po letech funguji jak maji a nemusime 3x zkouset hybat klikou, nez je otevreme/zavreme. Servis trval cca 2 hodinky a vysel na 1000,-Kc. S praci tedy spokojenost. Jednu pulhvezdu ubiram za to, ze jsem musel urgovat objednavku siti do oken...;-) Kazdopadne dulezita je kvalita prace a s tou jsem spokojen.
Design :
04. 01. 2017
Na balkónových posuvných dveřích se mi začala protáčet klika. Paní Sedláková, pracovnice firmy se mnou probrala možné typy problému a já jsem díky její radě závadu sám odstranil. Již jednou mně firma při jiné opravě velmi rychle opravu provedla. Jednání je vždy rychlé a flexibilní. Velmi doporučuji. Jsem rád, že vím kam se mám v případě servisu oken obrátit. Jsem velmi spokojen.
Přidat hodnocení Další recenze