Dobrý den, dnes jsem tankovala lpg v Lovosicích, máte neuvěřitelnou zaměstnankyni, i v tomto neuvěřitelném počasí se dokáže pro lidi smát a obsluhovat jako málokdo, máte štěstí, že takovou zaměstnankyni máte, paní je moc milá, myslím, že letní prémie jí asi neminou, zaslouží opravdu…
Už minimálne rok umývam auto Ford tranzit na vašej myčke a veľká spokojenost, hlavne s obsluhou. Dokonca aj káva a milý pokec potešia. Len tak ďalej chlapci :-) Lipertka