Odradila nás obsluha ještě před tím, než jsme si stačili něco objednat. Chtěli jsme si přisunout lehátko pár metrů k dece a poté si dojít pro občerstvení. Chlap z obsluhy na nás začal hrubě křičet a pokračoval i poté , co jsme se s manželem několikrát omluvili. Ano, měli jsme se zaptat…