Neměli jsme šanci ochutnat nic, protože nás gorily-vyhazovači u vstupu odmítli pustit dál. Chtěli po nás vstup (do baru, kam jim neseme peníze!!!) 120Kč s argumentem, že jde o diskotéku (název: Charles BAR). Komu nevadí, že již první drink bude s přirážkou120Kč, může zkusit i chuť…
Provozujeme kuřácký klub s barem. Nabízíme mimo jiné vynikající koktejly a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Můžete si přijít odpočinout do krásných historických sklepních prostor nebo si zatančit na pravidelné diskotéky v pátek a v sobotu.