Cenu neřeším, za mě je to jedna z nejlepších myček v Táboře jezdím výhradně sem. Ale nechápu "zlepšovák" držák na koberečky - to je taková blbost, kterou nikdo nepoužívá, akorát se tam (a věřím nejen já) pokaždé pěkně rýpnu do zad. Větší nesmysl snad ani vymyslet nešel. Zajímalo by…
Čistý vůz bez škrábanců. Můžete mýt kdykoli potřebujete mít vůz čistý. Máme otevřeno 365 dní v roce. Platíte čas, který skutečně spotřebujete na umytí. V zimním období myčka funguje až do -20 °C.