Paní doktorka Bieganská je úžasná. Chodím k ní již několik let. Empatická, citlivá, odborník. Její práce je profesionální, perfektní. Co udělá to sedí, drží. Moc děkuji. Eva Jaremejková
admin_panel_settings
Je toto vaše firma? Spravujte ji zdarma
Ověřte se a získejte možnost upravovat profil, reagovat na hodnocení a další výhody.