Paní doktorka je moc fajn , sestra se chová k pacientům neomaleně, já to zažila a byla tam kolegyně a říkala , že se chová jako dozorkyně, je zlá a není vůbec k pacientům empatická, jsou to přece lidi co mají nějaké obtíže a ona jim ještě naloží víc. Dělá p. doktorce ostudu a špatné jméno .
Po dnešní návštěvě u paní doktorky jsem moc spokojena. Ano, na dobreho diagnostika se proste ceka, ale take je dnes velmi tezke najit odbornika na svem miste a tim pani lekarka skutecne je.
Zabýváme se diagnostikou a léčbou revmatických onemocnění. Poskytujeme komplexní péči o pacienty s onemocněním pohybového aparátu, jako je revmatoidní artritida, ankylozující spondylitida, psoriatická artropatie, osteoartróza, osteoporóza a dna.