Dobrý den,
děkuji za dokonale odvedenou práci, za rychlost, vstřícnost, příjemné a milé jednání, porozumění a zohlednění přání a potřeb pacienta. S výsledkem jsem moc spokojená. Skvěle funguje spolupráce paní laborantky a milého, laskavého a neuvěřitelně šikovného pana doktora Garlika…
admin_panel_settings
Je toto vaše firma? Spravujte ji zdarma
Ověřte se a získejte možnost upravovat profil, reagovat na hodnocení a další výhody.