Byla jsem opravdu moc spokojená. Emílie i Petr měli od začátku skvělý osobní a přátelský přístup při koupi bytu, díky kterému jsem měla pocit, že se na vše můžu bez obav spolehnout. Během procesu se sice objevilo několik problémů, ale ani jeden z nich nebyl z jejich strany. Přesto je oba řešili rychle, trpělivě a s maximální snahou najít to nejlepší možné řešení. Velmi oceňuji jejich komunikaci, ochotu vše vysvětlit a celkově lidský přístup. Díky tomu z toho nakonec byla skvělá zkušenost, kterou s radostí doporučím dál.