Paní MUDr. Jano Votočková, já jsem s Vámi spolupracoval, ale vy jste mě vybrala lék kde se moje zdraví zhoršovalo. Příklad cukrovka, vyrážka na noze a poslední jste věděla, že , nemám oko který mě vzaly ohledně vysokému tlaku a přesto jste mě je dala i když to bylo v nežádoucích .…
Tyto stranky jsou uplně na nic.
Nedovite se ordinační hodiny. Čas v kterém můžou pacijenti volat sestře.
Když se po třech měsících průběžného volání dovoláte,sestra vám akorát vynadá,nařkne ze lži a výmluv a zřejmě za trest odmítne napsat léky ,které musím brát. A že až v prosinci…