Za mě velice milá obsluha sympatický pán. Dalo se s ním velice dobře domluvit. Když jsem šel pro balíček ,pán mi v pohodě balíček vydal bez jakéhokoliv problému . Velice doporučuji .
Co se týče zásilkovny ( uložení balíků), naprostá katastrofa. Pán nebyl schopen najít v koutě mezi poházenými balíčky ten můj. A tvrdil že ho teprve dovezou, ovšem PPL hovořila jasně. Nepoužívat tuto zásilkovnu, ani nemá terminál.
admin_panel_settings
Je toto vaše firma? Spravujte ji zdarma
Ověřte se a získejte možnost upravovat profil, reagovat na hodnocení a další výhody.
Vinotéka v centru Plzně funguje jako vinný obchod, ale můžete přijít i na skleničku, degustaci nebo pro dárek. Vybíráme pro Vás nejlepší vína, sýry a delikatesy jen z Čech a Moravy. Přijďte ochutnat vína z právě otevřených lahví (20 a více) a domů si odneste víno, které Vám bude skutečně chutnat.