Moc jsme si pochutnaly na polévkách i na ptáčku s rýží a steaku s volským okem, opeč bramborem, oblohou a pikantními fazolemi, k tomu neomezeně čaj, ten mohl být méně sladký a hudba tišší. Ale doporučuji.
Budova bývalého mlýna v centru Chrudimě láká už svou impozancí. Zahrádka pěkná, interiér je trošku miš-maš očividně rustikalizujicího stylu a nedomrlosti. Zbytečně hlasitá elektro hudba. Jídelní lístek jednoduchý. Smažený sýr a bramborové opeky výborně. Hovězí vývar se špetkou soli navíc. Pivo aktuálně jen Kozel 11°.
Provozujeme restauraci a kavárnu s nabídkou české i mezinárodní kuchyně, domácích dezertů, kávy a dalších nápojů. K dispozici je venkovní posezení, dětské hřiště, parkoviště, wifi připojení a salonek pro pořádání společenských i firemních akcí.