Přišli jsme 14:10, objednali jsme si jídlo cca. v 14:15, pití jsme dostali hned, ale jídlo které jsme si objednali jsme dostali až po 40ti MINUTÁCH!!! Nemluvě o tom, že deset minut po nás přišla jiná rodina, která si objednala jídlo a dostala jej o celých DESET MINUT DŘÍVE!!!
Do…