Pan zubař, naprostý profesionál, já a celá naše rodina naprosto spokojená. Odcházím s pocitem od něj stejně jako od jeho maminky dříve, že mám zuby prostě v pořádku.Krejčík
Neskutečně profesionální přístup,chodím s malou dcerou vše zvládá na jedničku. Jsou šikovní, hodný , i když se jedná o nepříjemný zákrok,protože má moje dcera vrozenou vadu zoubků . Mohu jedině chválit a doporučit.
admin_panel_settings
Je toto vaše firma? Spravujte ji zdarma
Ověřte se a získejte možnost upravovat profil, reagovat na hodnocení a další výhody.