Naše doktorka měla dovolenou a tak jsme museli navštívit pana doktora. Roční syn upadl a bohužel na vetvičku. Kosek mu tam zůstal a druhý den měl oteklou ruku. Čekali jsme v čekárně 45 min. kdy před námi byl jen jeden klučina a v ordinaci nikdo. Když vylezla sestra tak začala řvát…