V Pravčicích děláme už 7 let poctivé italské gelato. Každý den ho vyrábíme ručně z mléka, smetany, ovoce, ořechů a čokolády. Bez zbytečné chemie. Střídáme klasické i sezónní příchutě, třeba pampeliškovou, smrkovou, nebo na podzim dýňovou.
Jsme malý stánek s velkým srdcem. Zastavte se k nám na naši řemeslnou kopečkovou zmrzlinu z více než 85 příchutí, dobrou kávu, poctivé křupavé hranolky nebo pravou pizzu. Všechno děláme s chutí — a podáváme vždy s úsměvem.