Výpis firem
Technické služby Hradec Králové

Technické služby Hradec Králové

4,6Výborné(5)
  • Technické služby
Na Brně 362/15, Hradec Králové, Nový Hradec Králové
Zavřeno · otevírá v úterý v 6:00
Zajišťujeme péči o místní komunikace, dopravní značení a veřejné osvětlení. Zabýváme se údržbou městské zeleně a čištěním města. Spravujeme také sportovní a školská zařízení, hřbitovy, veřejné toalety a městský mobiliář.
Služby města Týniště nad Orlicí

Služby města Týniště nad Orlicí

1 hodnocení
  • Technické služby
Za Drahou 987, Týniště nad Orlicí
Zavřeno · otevírá v pondělí v 7:00
Zaměřujeme se na zajišťování komunálních a technických služeb.
Městské služby Litomyšl, s.r.o.

Městské služby Litomyšl, s.r.o.

1 hodnocení
  • Technické služby
Mařákova 376, Litomyšl-Město
Zavřeno · otevírá v pondělí v 8:00
Provádíme správu komunikací, veřejné zeleně, veřejného koupaliště, krytého bazénu, zimního i letního stadionu a dětských hřišť. Zajišťujeme kulturní, společenské a sportovní akce.
Technické služby Havlíčkův Brod

Technické služby Havlíčkův Brod

2 hodnocení
  • Technické služby
Na Valech 3523, Havlíčkův Brod
Zajišťujeme provoz MHD. Provádíme údržbu zeleně a veřejných prostranství. Dále se zabýváme údržbou městských komunikací a osvětlení, svážením odpadů či chodem sportovních zařízení a hřbitova. Dále provozujeme sběrný dvůr.
Technické služby Havlíčkův Brod - údržba zeleně

Technické služby Havlíčkův Brod - údržba zeleně

  • Technické služby
Bělohradská 3582, Havlíčkův Brod
Zavřeno · otevírá v pondělí v 6:30
Zajišťování údržby veřejné zeleně. Nabízíme zakládání, rekonstrukce a sečení trávníků, úpravu překopů v zelených plochách. Dále mezi naše služby patří výsadba stromů, pořez okrasných stromů, frézování pařezů, péče o květinové a travnaté plochy ve městě, kácení stromů, aj.
Město Brandýs nad Orlicí - Technické služby

Město Brandýs nad Orlicí - Technické služby

  • Technické služby
Náměstí Komenského 203, Brandýs nad Orlicí
Zajišťujeme technické služby.
Technické služby Třebechovice pod Orebem

Technické služby Třebechovice pod Orebem

  • Technické služby
Heldovo náměstí 528, Třebechovice pod Orebem
Zavřeno · otevírá v pondělí v 7:00
Provádíme úpravy městské zeleně, letní i zimní údržbu komunikací a čištění města včetně správy hřbitova. Zajišťujeme odpadové i bytové hospodářství. Pronajímáme zametače, kontejnery, traktory, nakladače či reklamní plochy. Nabízíme práce s motorovou pilou.
T.E.S., s.r.o.

T.E.S., s.r.o.

  • Technické služby
Jiráskova 977, Polička, Horní Předměstí
Zavřeno · otevírá v pondělí v 6:00
Nabízíme sekání trávy, kácení stromů, úklid komunikací. Zajišťujeme správu bytového fondu a hřbitovů. Přistavování a odvoz traktorových vleků pro domovní odpad. Provádíme práce s vysokozdvižnou plošinou MP 13.
TBS Světlá nad Sázavou

TBS Světlá nad Sázavou

3 hodnocení
  • Technické služby
Rozkoš 749, Světlá nad Sázavou
Zavřeno · otevírá v pondělí v 6:30
Zajišťujeme údržbu komunikací i zeleně. Provádíme stavební, zámečnické, malířské či natěračské práce. Nabízíme práce s plošinou a autodopravu. Provozujeme, udržujeme, opravujeme dětské a sportovní hřiště, nebytové prostory či veřejné pohřebiště. Poskytujeme údržbu a opravy veřejného osvětlení.
Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o.

Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o.

3 hodnocení
  • Technické služby
U Lazara 22/2, Kutná Hora, Karlov
Zavřeno · otevírá v pondělí v 7:00
Společnost byla založena městem dne 19.7.1993. Provádí veřejně prospěšné služby pro město a obce v okolí. Současně nabízí široké spektrum služeb pro zákazníky z řad občanů, firem a různých organizací.
Technické služby Kostelec nad Orlicí

Technické služby Kostelec nad Orlicí

  • Technické služby
Rudé armády 1458, Kostelec nad Orlicí
Zavřeno · otevírá v pondělí v 6:00
Zaměřujeme se na zajišťování komunálních a technických služeb.
JAST - Dopravní značení

JAST - Dopravní značení

1 hodnocení
  • Technické služby
Rudé armády 45, Doudleby nad Orlicí
Zavřeno · otevírá v pondělí v 6:00
Zajišťování technických služeb na komunikacích, instalace přechodného, svislého i vodorovného dopravního značení. Prodej studené obalované asfaltové směsi a posypové soli.
Technické služby obce Květná, s.r.o.

Technické služby obce Květná, s.r.o.

  • Technické služby
Květná 92
Zajišťujeme technické a komunální služby. Nabízíme možnost půjčování nářadí a strojů (např. nakladač, míchačka, traktor, křovinořez aj.)
AVE Ústí nad Labem, s.r.o.

AVE Ústí nad Labem, s.r.o.

3,1Dobré(12)
  • Technické služby
Neštěmická 779/4, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Zavřeno · otevírá v pondělí v 7:00
Poskytujeme služby spojené s nakládáním s odpady, údržbou a čištěním komunikací a se zimní údržbou. Nabízíme odborné technické služby. Provádíme seč veřejných travnatých ploch, sadů, parků, zahrad, průmyslových areálů, sportovišť, výsadbou a údržbou květinových záhonů. Zajišťujeme poradenství.
Načíst další firmy

Zobrazujeme výsledky 15–28 z celkem 42 nalezených

z kategorie Technické služby v Svídnici.