Výpis firem
Vše pro 3D tisk

Vše pro 3D tisk

1 hodnocení
  • 3D tisk
V Kopci 2798/16, Mělník
Prodej originálních dílů, hotendů a příslušenství pro 3d tiskárny. Specializujeme se na značku e3d a kvalitní tiskové materiály z čr pla, petg, abs a další. Nabízíme rychlý zakázkový 3d tisk na míru v Mělníku a odborné poradenství pro začátečníky i profesionály.
3DProcess

3DProcess

1 hodnocení
  • 3D tisk
Vinohradská 2239/5, Mělník
3DProcess se specializuje na zakázkový 3d tisk, přesné 3d skenování a plc programování. Dodáváme technické díly, prototypy a náhradní komponenty a realizujeme řešení průmyslové automatizace od návrhu po finální implementaci.
3D tisk od PRA3D

3D tisk od PRA3D

  • 3D tisk
Na Výsluní 1306, Neratovice
Nabízím 3D tisk a věci s tím spojené: tisk z vlastních dat, vytvoření modelu podle přání zákazníka, tisk z volně dostupných databází, jak placených tak volných.
Ing. David Semrád

Ing. David Semrád

  • 3D tisk
Všestudy 58
Průmyslový design, vývoj produktů, tvorba 3D vizualizací, 3D modelování, 3D tisk, laserové řezání a gravírování nekovových materiálů, CNC frézování nekovovových materiálů.
KrčmaTech

KrčmaTech

  • 3D tisk
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Popovice 18
Strojní výroba, 3D tisk, konstrukce, soustružení, frézování, CNC obrábění.
krysa3dtisk.cz

krysa3dtisk.cz

  • 3D tisk
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem
3D tisk na zakázku podle vašich představ od prototypů po praktické nebo dekorativní věci. Na mém e-shopu najdete také hotové produkty, které si sám vyrábím. Rychlé dodání a férový přístup jsou pro mě samozřejmostí.
ADMASYS CZ s.r.o.

ADMASYS CZ s.r.o.

5,0Fantastické(11)
  • 3D tisk
Cukrovarská 1140/90, Praha, Čakovice
Zavřeno · otevírá v úterý v 8:00
Přední český dodavatel profesionálních technologií 3D tisku a 3D skenování, zakázkových služeb, poradenství a technické podpory. Součást skupiny Admasys International. Vaše první volba pro 3D tisk a 3D skenování. Přináší ty nejlepší, osvědčené technologie, abyste z 3D tisku získali maximum.
JZ-TECH.cz

JZ-TECH.cz

  • 3D tisk
Purkyňova 792, Velké Přílepy
3D tisk, konstrukce v CAD, výroba prototypů 3D tiskem, konstrukce plechových dílů.
3D Tisk Profi

3D Tisk Profi

1 hodnocení
  • 3D tisk
Podhajská pole 758/15, Praha, Bohnice
Zavřeno · otevírá zítra v 8:00
Nabízíme zakázkový 3D tisk přesně podle vašich představ. Potřebujete prototyp, náhradní díl nebo originální dárek - s námi to vytisknete.
ZIGILAB - kreativní studio

ZIGILAB - kreativní studio

2 hodnocení
Čimická 442/33, Praha, Troja
Zavřeno · otevírá v úterý v 9:00
Jsme kreativní studio, které tvoří nejen pomocí 3D tisku. Vyrábíme marketingové předměty, trofeje, medaile a modely nemovitostí na míru. Máte nápad nebo vizi, kterou chcete zhmotnit – napište nám a společně ji přivedeme k životu.
3D tisk a modelování MARKO3D

3D tisk a modelování MARKO3D

  • 3D tisk
Klíčovská 840/37, Praha, Vysočany
Nabízíme kvalitní barevný 3D tisk pouze špičkovými filamenty. Vytváříme detailní 3D modely podle vašich specifikací. S rapid prototypingem rychle přeměníme vaše nápady na fyzické modely pro testování nových konceptů. Zajistíme následnou malosériovou výrobu. Navrhneme ideální řešení pro Váš projekt.
Shop.Cotu.eu

Shop.Cotu.eu

3 hodnocení
  • 3D tisk
Pod bání 2146/8, Praha, Libeň
Zavřeno · otevírá zítra v 8:00
Kreativní prototypovací studio s bohatými zkušenostmi a rozsáhlým know-how. Našim zákazníkům pomáháme vytvářet profesionální prototypy a dostat jejich nápady na trh rychleji a levněji. K tomu, kromě jiných technologií, používáme 3D tisk, který poskytujeme i s povrchovým opracováním.
PrintIT3D

PrintIT3D

3 hodnocení
  • 3D tisk
Krnsko, Řehnice 41
Zavřeno · zítra po telefonické domluvě
Zkušený konstruktér a odborník na 3D tisk s dlouholetou praxí v oblasti návrhu a výroby 3D modelů metodou 3D tisk. Nabízím profesionální služby v oblasti prototypování, výroby náhradních dílů a realizace kreativních projektů.
Prusa Polymers, a.s.

Prusa Polymers, a.s.

2 hodnocení
  • 3D tisk
Lisabonská 2394/4, Praha, Libeň
Brzy zavírá · dnes do 18:00
Vyvíjíme a vyrábíme původní české materiály pro 3D tisk.
Načíst další firmy

Zobrazujeme výsledky 1–14 z celkem 24 nalezených

z kategorie 3D tisk v Mělníce.