Výpis firem
3dround.com

3dround.com

  • 3D tisk
Hřbitovní 274, Kostomlaty pod Milešovkou
Zavřeno · otevírá v pondělí v 8:00
3d tisk na přání, 3d držáky pro organizaci dílny nebo garáže, materiál pro 3d tisk. Tisk z materiálů PLA, PETG, ABS/ASA.
Materialise, s.r.o.

Materialise, s.r.o.

1 hodnocení
  • 3D tisk
Předlická 460/22, Ústí nad Labem, Předlice
Nabídka technologií pro realizaci prototypů jednotlivých modelů nebo i maloobjemových sérií dílů. Nabízíme 3D tisk.
doc. Ing. Ondřej Dvouletý, Ph.D., MSc.

doc. Ing. Ondřej Dvouletý, Ph.D., MSc.

  • 3D tisk
Ouvalova 870/16, Slaný
Nabízím analytické práce z oblasti aplikované statistiky, ekonometrie a empirického výzkumu, zpracování odborných posudků a přípravu školení na míru v oblasti ekonometrie a analýzy dat. Dále nabízím zakázkový 3D tisk. Poznámka: Nevěnuji se doučování předmětů na VŠ a projektům s nimi spojenými.
3D sochy-Krnáč

3D sochy-Krnáč

  • 3D tisk
Masarykova 628/335, Ústí nad Labem, Bukov
Zavřeno · otevírá v pondělí v 8:00
Vyrábíme 3D modely, dekorace, filmové a divadelní kulisy, loga, makety, z různých materiálů a v různých velikostí.
3D Veselý Tisk

3D Veselý Tisk

  • 3D tisk
Měrunice 23
Zabýváme se zakázkovým tiskem, prototypováním, kreslením modelů, tiskem různých modelů, na které máme licenci. Na skladové výrobky se můžete podívat v našem eshopu, pokud máte zájem o zakázkový tisk, využijte náš email.
Zábavný 3D tisk

Zábavný 3D tisk

3D tisk od PRA3D

3D tisk od PRA3D

  • 3D tisk
Na Výsluní 1306, Neratovice
Nabízím 3D tisk a věci s tím spojené: tisk z vlastních dat, vytvoření modelu podle přání zákazníka, tisk z volně dostupných databází, jak placených tak volných.
MICROWARE (tm), s.r.o.

MICROWARE (tm), s.r.o.

2 hodnocení
  • 3D tisk
Maršála Rybalka 223, Pchery, Humny
Otevřeno · Nonstop
Zabýváme se servisem a správou výpočetní techniky. 3D Tisk, prodej 3d tiskáren jejich servis a vývoj, přestavby. Realizujeme automatizaci bytů, domů a firem systémem Loxone, Home Assistant s podporou ai. Programy na klíč s podporou ai
Vytisknu-TO.cz

Vytisknu-TO.cz

  • 3D tisk
Vřesová 3047, Česká Lípa
Věříme, že naše zkušenosti v oblasti 3D tisku vám pomohou přenést vaše nápady do reality. Nabízíme možnosti přizpůsobení a kvalitní tiskové služby, které splní vaše představy. Těšíme se na spolupráci a proměnu vašich vizí ve skutečné produkty.
JZ-TECH.cz

JZ-TECH.cz

  • 3D tisk
Purkyňova 792, Velké Přílepy
3D tisk, konstrukce v CAD, výroba prototypů 3D tiskem, konstrukce plechových dílů.
BAAROFKA

BAAROFKA

  • 3D tisk
Antonína Sochora 2050, Teplice, Trnovany
Zavřeno · otevírá v úterý v 9:00
Nabízíme 3D tisk a 3D skenování, velkoplošný tisk, fototisk a kopírovací služby.
3D Základna, s.r.o.

3D Základna, s.r.o.

1 hodnocení
  • 3D tisk
Přemyslovců 2038, Louny
Zavřeno · otevírá v pondělí v 15:00
Nabízíme 3D tisk, konstrukce dílů, prodej filamentů a náhradních dílů pro 3D tisk, opravy a kalibrace tiskáren, 3D skenování a koutek s 3D pery.
Sharplayers

Sharplayers

4,7Výborné(17)
  • 3D tisk
U Panelárny 136, Buštěhrad
Otevřeno · po telefonické domluvě
Malosériová výroba, výroba prototypů, CAD, průmyslový design, 3D tisk. Kompletní výrobní zázemí - rychlá výroba náhradních dílů, montážních či přepravních přípravků. Modely strojů a výrobních závodů. Cenová nabídka už za 3 hodiny, výroba již do 24 hodin.
3D tisk v poho

3D tisk v poho

  • 3D tisk
Polská 1761/6, Děčín VI-Letná
Máme zde pro vás mnoho produktů v různých barvách, ale dokonce jsme schopni vám vytvořit váš vlastní barevný motiv, či přidat jméno, logo, nebo motto apod. Jsou zde možnosti tisku jak plně barevných, tak i částečně barevných modelů.
Načíst další firmy

Zobrazujeme výsledky 15–28 z celkem 42 nalezených

z kategorie 3D tisk v Hrobcích.